O Firmie

Nasza firma istnieje na rynku już od 15 lat, dlatego też możemy powiedzieć, że jesteśmy firmą profesjonalną i w pełni sprawdzoną, która zajmuje się sprzedażą sprzętu biurowego. 
Posiadamy doświadczenie w zakresie dostarczania produktów i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania dla biura - sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych, oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów.

W naszej szerokiej ofercie znajduje się również dzierżawa kserokopiarek, ale prowadzimy także profesjonalny serwis kserokopiarek. W swej pracy zawsze kierujemy się potrzebami, jakie stawia przed nami Klient, ale także stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Oferujemy usługi dla dużych firm, małych przedsiębiorstw, jak i Klientów indywidualnych. Bardzo zależy nam na zadowoleniu klientów ze świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy dostawcą renomowanych marek takich jak: Develop, Konica Minolta, HP, HSM.
O naszym profesjonalizmie i doświadczeniu świadczy uzyskany status autoryzacji Silver Partner DEVELOP.

Działamy na terenie całego kraju.
Image

Kontakt z nami

ul. Krakowska 66B
32-090 Słomniki, Małopolska
Tel: +48 12 3072024
Tel: +48 12 3461292
Tel: +48 500647722
Tel: +48 531647722
Email: biuro@ekodruk.pl
Email: serwis@ekodruk.pl

O nas

Zajmujemy się serwisem, dzierżawą oraz sprzedażą nowych i używanych, monochromatycznych i kolorowych urządzeń biurowych.

Oferujemy