Serwis

Posiadasz urządzenie drukujące i nie chcesz martwić się jego eksploatacją i serwisem?

W oparciu o umowę obsługi serwisowej zadbamy o kompletną obsługę Twojego urządzenia. Podczas trwania umowy zapewnimy stałą opiekę serwisową oraz dostarczanie i wymianę materiałów eksploatacyjnych tak, aby zapewnić ciągłość pracy Twojej drukarki. Przez materiały eksploatacyjne należy rozumieć toner, bęben, deweloper, zespół grzejny, rolki poboru papieru… jednym słowem wszystko, co jest potrzebne do prawidłowej pracy urządzenia. Drukarki i kserokopiarki objęte umową obsługujemy w pierwszej kolejności. Możesz więc mieć pewność, że Twoje zgłoszenie jest traktowane priorytetowo. Przy umowie na opiekę serwisową nie używamy tanich zamienników- wszystkie urządzenia drukujące obsługiwane są na materiałach oryginalnych, aby zagwarantować jak najlepszą jakość wydruku oraz bezawaryjną pracę.

Twoja drukarka uległa awarii?
Posiadamy kadrę wykwalifikowanych serwisantów, którzy natychmiast się nią zajmą! Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie w branży i setki zadowolonych klientów świadczą o jakości naszych usług. Wyróżniamy się na tle innych firm dzięki konkurencyjnym cenom i wysokiej jakości obsłudze. Ponadto zapewniamy darmową ekspertyzę. W celu oszacowania kosztu naprawy wystarczy powierzyć nam swój sprzęt- sam zdecydujesz czy urządzenie będzie naprawiane!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!
Image

Kontakt z nami

ul. Krakowska 66B
32-090 Słomniki, Małopolska
Tel: +48 12 3072024
Tel: +48 12 3461292
Tel: +48 500647722
Tel: +48 531647722
Email: biuro@ekodruk.pl
Email: serwis@ekodruk.pl

O nas

Zajmujemy się serwisem, dzierżawą oraz sprzedażą nowych i używanych, monochromatycznych i kolorowych urządzeń biurowych.

Oferujemy